logo
Wersja dla niedowidzących
  Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Olsztynie
      
corner
Statystyki
Rejestr zmian
Mapa strony
Instrukcja biuletynu
Pliki do pobrania
corner
  
corner corner
corner corner
 INFORMACJE PODSTAWOWE
minus DANE PODSTAWOWE
minus DZIAŁAŁNOŚĆ WSPR dane teleadresowe
plus ORGANIZACJA
minus PRAWA PACJENTA
minus MAJĄTEK JEDNOSTKI
minus ARCHIWA, REJESTRY I EWIDENCJE
minus SKARGI I WNIOSKI
 KIEROWNICTWO ZAKŁADU
minus Przyjmowanie interesantów
minus Kontakt telefoniczny i mailowy
 RADA SPOŁECZNA
minus Zadania Rady Społecznej
minus Skład Rady Społecznej
 ZABEZPIECZENIE MEDYCZNE IMPREZ
minus FORMULARZ- ZABEZPIECZENIE MEDYCZNE IMPREZY/TRANSPORTU SANITARNEGO
 UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTACJI MEDYCZNEJ
minus Udostępnianie dokumentacji medycznej
 KONKURSY OFERT
plus KONKURSY OFERT 2016
plus KONKURSY OFERT 2017
 ZAMÓWIENIA PUBLICZNE I OGŁOSZENIA
plus ZAMÓWIENIA PUBLICZNE PRZETARGI PZP
plus ZAKUPY DO 30 000 EURO
minus DIALOG TECHNICZNY
plus OGŁOSZENIA WYNAJEM POMIESZCZEŃ
plus SPRZEDAŻ ŚRODKÓW TRWAŁYCH
plus PLAN POSTĘPOWAŃ O UDZIELENIE ZAMÓWIEŃ - art 13a pzp
 OFERTY PRACY
minus Nabór na stanowisko: Robotnik Gospodarczy
 PROJEKTY WSPÓŁFINANSOWANE Z UE
minus POLSKA -LITWA
 POMOCNE ADRESY
minus POMOCNE ADRESY
 BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
minus Redakcja BIP
plus Dostęp do informacji publicznej
plus Instrukcja obsługi biuletynu
 ARCHIWUM
 Podział administracyjny kraju
 Urzędy pracy w Polsce
 Urzędy skarbowe w Polsce
A A A


KIEROWNICTWO ZAKŁADU > Kontakt telefoniczny i mailowy

Imię i nazwisko

Stanowisko służbowe

Numer telefonu

Adres mailowy

Marek Myszkowski

Dyrektor

89 537 38 11
fax 8953738 10

sekretariat@wspr.olsztyn.pl

Magdalena Zakrzewska

Zastępca Dyrektora ds.lecznictwa

89 537 38 11

m.zakrzewska@wspr.olsztyn.pl

Jolanta Jurołajć

 Leszek Pietkun

 Główny księgowy

 Zastępca Głownego księgowego

89 537 38 13

j.jurolojc@wspr.olsztyn.pl

l.pietkun@wspr.olsztyn.pl

 

Anna Orłowska

Sekcja Organizacyjna

89 537 38 11

sekretariat@wspr.olsztyn.pl

Bożena Urbanowicz

 Sekcja Ratownictwa Medycznego

 Zastępca Kierownika

89 537 38 49

b.urbanowicz@wspr.olsztyn.pl

Jarosław Glibowski

Kierownik Sekcji Pomocy Doraźnej

89 537 38 43

j.glibowski@wspr.olsztyn.pl

 Krzysztof Grzymkowski

Kordynator Zespołu Informatyków 695 660 102 k.grzymkowski@wspr.olsztyn.pl

Ewa Kołodziejczyk

Kierownik Sekcji Kontraktowania i Rozliczeń Świadczeń Zdrowotnych

89 537 38 38
89 537 38 39

e.kolodziejczyk@wspr.olsztyn.pl

Iwona Idzkiewicz

Kierownik Sekcji kadrowo-
płacowej

89 537 38 17
89 53738 15

i.idzkiewicz@wspr.olsztyn.pl

Krzysztof Mościcki

Kierownik Stacji Obsługi Pojazdów

89 537 38 37

k.moscicki@wspr.olsztyn.pl

Andrzej Mrozowski

Kierownik Sekcji
administracyjno-eksploatacyjnej

89 537 38 22

a.mrozowski@wspr.olsztyn.pl

 Marcin Pająk

Kierownik Sekcji  Transportu Sanitarnego

89 537 38 21

m.pajak@wspr.olsztyn.pl

Zenon Pietrzak

Radca Prawny

89 537 38 27

z.pietrzak@wspr.olsztyn.pl

Mirosław Ryllo

Kierownik Sekcji  energetyczno-remontowej

89 537 38 22

m.ryllo@wspr.olsztyn.pl

Beata Szkudlarek

Przełożona pielęgniarek
 

89 537 38 42

b.szkudlarek@wspr.olsztyn.pl

Piotr Tomporowski

Pracownik do spraw BHP i ppoż

89 537 38 34

p.tomporowski@wspr.olsztyn.pl

Bożena Urbanowicz

Kierownik Warmińsko-
Mazurskiej Szkoły Ratownictwa
Medycznego

89 537 38 48
lub 49

b.urbanowicz@wspr.olsztyn.pl

Izabela Rubis

p.o. Kierownika Sekcji administracyjno-prawnej

fax. 89 537 38 51
89 537 38 19

i.rubis@wspr.olsztyn.pl

zamowienia@wspr.olsztyn.pl

Danuta Żukowska

 Grezgorz Rzońca

Kierownik Centralnej Dyspozytorni Medycznej
Zastępca Kierownika CDM

 89 527 54 61

d.zukowska@wspr.olsztyn.pl

g.rzonca@wspr.olsztyn.pl

 

Ilość odwiedzin: 21115
Nazwa dokumentu: Kontakt telefoniczny i mailowy
Podmiot udostępniający: WSPR
Osoba, która wytworzyła informację: Izabela Rubis
Osoba, która odpowiada za treść: Iwona Idzkiewicz
Osoba, która wprowadzała dane: Izabela Rubis
Data wytworzenia informacji: 2015-07-29 10:09:00
Data udostępnienia informacji: 2015-07-29 08:14:00
Data ostatniej aktualizacji: 2017-10-10 12:02:26

Wersja do wydruku...

Rejestr zmian...

corner   corner