logo
Wersja dla niedowidzących
  Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Olsztynie
      
corner
Statystyki
Rejestr zmian
Mapa strony
Instrukcja biuletynu
Pliki do pobrania
corner
  
corner corner
corner corner
 INFORMACJE PODSTAWOWE
minus DANE PODSTAWOWE
minus DZIAŁAŁNOŚĆ WSPR dane teleadresowe
plus ORGANIZACJA
minus PRAWA PACJENTA
plus MAJĄTEK JEDNOSTKI
minus ARCHIWA, REJESTRY I EWIDENCJE
minus SKARGI I WNIOSKI
 KIEROWNICTWO ZAKŁADU
minus Przyjmowanie interesantów
minus Kontakt telefoniczny
 RODO
minus Ochrona Danych
 RADA SPOŁECZNA
minus Zadania Rady Społecznej
minus Skład Rady Społecznej
 ZABEZPIECZENIE MEDYCZNE IMPREZ
minus FORMULARZ- ZABEZPIECZENIE MEDYCZNE IMPREZY/TRANSPORTU SANITARNEGO
 UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTACJI MEDYCZNEJ
minus Udostępnianie dokumentacji medycznej
 KONKURSY OFERT
plus KONKURSY OFERT 2018
 ZAMÓWIENIA PUBLICZNE I OGŁOSZENIA
plus ZAMÓWIENIA PUBLICZNE PRZETARGI PZP
plus ZAKUPY DO 30 000 EURO
minus DIALOG TECHNICZNY
plus OGŁOSZENIA WYNAJEM POMIESZCZEŃ
plus SPRZEDAŻ ŚRODKÓW TRWAŁYCH
plus PLAN POSTĘPOWAŃ O UDZIELENIE ZAMÓWIEŃ - art 13a pzp
plus OGŁOSZENIE - WYNAJEM DOMKÓW WYPOCZYNKOWYCH NAD JEZIOREM DADAJ
 OFERTY PRACY
minus obowiązek rekrutacyjny dla kandydatów biorących odział w postępowaniu rekrutacyjnym
minus Nabór na stanowisko: Kierowca-noszowy z dn. 07.09.2018
 PROJEKTY WSPÓŁFINANSOWANE Z UE
minus POLSKA -LITWA
minus Termomodernizacja budynku administracyjno-socjalno-magazynowego "B" z przebudową części magazynowej na potrzeby szkoleniowe WSPR
 POMOCNE ADRESY
minus POMOCNE ADRESY
 BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
minus Redakcja BIP
plus Dostęp do informacji publicznej
plus Instrukcja obsługi biuletynu
 Elektroniczna Skrzynka Podawcza ePUAP
minus Elektroniczna Skrzynka Podawcza ePUAP
 ARCHIWUM
A A A


KIEROWNICTWO ZAKŁADU > Kontakt telefoniczny

Nazwisko i imię

Stanowisko służbowe

Numer telefonu

Adres mailowy

Myszkowski Marek

Dyrektor

89 537 38 11
fax 8953738 10

sekretariat@wspr.olsztyn.pl
 

Magdalena Zakrzewska

Zastępca Dyrektora ds.lecznictwa

89 537 38 11

m.zakrzewska@wspr.olsztyn.pl

Jolanta Jurołajć

 Leszek Pietkun

 Główny księgowy

 Zastępca Głownego księgowego

89 537 38 13

j.jurolojc@wspr.olsztyn.pl

l.pietkun@wspr.olsztyn.pl

 

Bezuch Maja

Kierownik Sekcji Organizacyjnej

89 537 38 50
rzecznik prasowy:
695660056

m.bezuch@wspr.olsztyn.pl

Drejza Jakub

 Urbanowicz Bożena

Kierownik Sekcji RTM

 Zastępca Kierownika

89 537 38 51

j.drejza@wspr.olsztyn.pl

Glibowski Jarosław

Kierownik Sekcji Pomocy Doraźnej

89 537 38 43

j.glibowski@wspr.olsztyn.pl

Grzymkowski Krzysztof  

Kordynator Zespołu Informatyków 695 660 102 k.grzymkowski@wspr.olsztyn.pl

Kołodziejczyk Ewa

 

Kierownik Sekcji Kontraktowania i Rozliczeń Świadczeń Zdrowotnych

89 537 38 38
89 537 38 39

e.kolodziejczyk@wspr.olsztyn.pl

Idzkiewicz Iwona

Kierownik Sekcji kadrowo-
płacowej

89 537 38 17
89 53738 15

i.idzkiewicz@wspr.olsztyn.pl

Mościcki Krzysztof

Kierownik Stacji Obsługi Pojazdów

89 537 38 37

k.moscicki@wspr.olsztyn.pl

Mrozowski Andrzej

Kierownik Sekcji
administracyjno-eksploatacyjnej

89 537 38 22

a.mrozowski@wspr.olsztyn.pl

Pająk Marcin

Kierownik Sekcji  Transportu Sanitarnego

89 537 38 21

m.pajak@wspr.olsztyn.pl

Pietrzak Zenon

Radca Prawny

89 537 38 27

z.pietrzak@wspr.olsztyn.pl

Ryllo Mirosław

Kierownik Sekcji  energetyczno-remontowej

89 537 38 22

m.ryllo@wspr.olsztyn.pl

Szkudlarek Beata

Przełożona pielęgniarek
 

89 537 38 42

b.szkudlarek@wspr.olsztyn.pl

Tomporowski Piotr

Pracownik do spraw BHP i ppoż

89 537 38 34

p.tomporowski@wspr.olsztyn.pl

Urbanowicz Bożena

Kierownik Warmińsko-
Mazurskiej Szkoły Ratownictwa
Medycznego

89 537 38 48
lub 49

b.urbanowicz@wspr.olsztyn.pl

Wilińska Plichta Olga

Kierownik Sekcji administracyjno-prawnej

fax.89 537 38 51
89 537 38 19

o.wilinskaplichta@wspr.olsztyn.pl

zamowienia@wspr.olsztyn.pl

Żukowska Danuta

Rzońca Grezgorz 

Kierownik Centralnej Dyspozytorni Medycznej
Zastępca Kierownika CDM

 89 527 54 61

d.zukowska@wspr.olsztyn.pl

g.rzonca@wspr.olsztyn.pl

 

 

 

Nazwa dokumentu: Kontakt telefoniczny i mailowy
Podmiot udostępniający: WSPR
Osoba, która wytworzyła informację: Olga Wilińska Plichta
Osoba, która odpowiada za treść: Iwona Idzkiewicz
Osoba, która wprowadzała dane: Olga Wilińska Plichta
Data wytworzenia informacji: 2015-07-29 10:09:00
Data udostępnienia informacji: 2015-07-29 08:14:00
Data ostatniej aktualizacji: 2016-12-04 12:55:21

Wersja do wydruku...

corner   corner